Home / Contact

Contact


Uw naam (verplicht)

Uw email (verplicht)

Onderwerp

Uw bericht

[bs-text title=”Adres en route” icon=”” title_link=”” heading_color=”” heading_style=”default” bs-show-desktop=”1″ bs-show-tablet=”1″ bs-show-phone=”1″ bs-text-color-scheme=”” custom-css-class=”” custom-id=”” css=””]Voetbalvereniging Haren
Sportpark ‘De Koepel’
Scharlakenlaan 26
9751 HD  Haren

Tel. 050-5348514

Routebeschrijving:

Vanaf de A28 (afslag 33):
Richting Haren (Emmalaan)
Na 1,0 km. op de rotonde rechts,
Na 1,3 km. de 2de weg links richting Waterhuizen (Dr. Ebelsweg/N860),
Na 350 m. op de rotonde rechtdoor,
Neem na 250 m. de afslag links, parkeerplaats Sportpark ‘De Koepel’.

Vanaf Waterhuizen/Hoogezand:
Richting Haren (Dr. Ebelsweg/N860)
Na 2,7 km. op de rotonde rechtdoor,
Neem na 700 m. (direct na de tunnel) de afslag rechts, parkeerplaats Sportpark ‘De Koepel’.

Plattegrond Sportpark De Koepel

Toelichting:
1: Hoofdveld
2: Westveld
3: Bosveld
4: Tunnelveld 1
5: Tunnelveld 2
J1-J2: Juniorenvelden
J3: Tunnelveld junioren
A: Atletiekonderdelen
P: Parkeerplaats
F: Fietsenstalling
C1: Clubgebouw ATC ’75
C2: Clubgebouw vv Gorecht
C3: Clubgebouw vv Haren
K1: Kleedgebouw 1
K2: Kleedgebouw 2[/bs-text]

[bs-text title=”Hoofdbestuur” icon=”” title_link=”” heading_color=”” heading_style=”default” bs-show-desktop=”1″ bs-show-tablet=”1″ bs-show-phone=”1″ bs-text-color-scheme=”” custom-css-class=”” custom-id=”” css=””]Bestuur en commissies

Dagelijks bestuur
Voorzitter/penningm. Willem Kant 0594-511146 willem.kant@kpnmail.nl
Secretaris Geert Jan Staats 06-11646010 geertjanvvharen@hotmail.com
Bestuursleden
Jeugdafdeling Richard Spitzers 06-11005383 jvzvvharen@hotmail.nl
Senioren/VTZ/dames Patrick Dijkstra 06-17476914 boelemaheerd89@home.nl
Accommodatie comm. George Moen 050-5341977 georgevvharen@hotmail.com
Sponsor/commun.comm. Pascal Bouwman 06-10888876 pacalbouwman@home.nl
Sportmedische comm. Theo Kok 050-5259812
Ledenadministratie Jan v/d Wijk 06-15510975 jvdwijk@hotmail.com
Contributie-inning Jan v/d Wijk 06-15510975 jvdwijk@hotmail.com
Rekeningnr. Postbank 853553
Wedstrijdsecretariaat
Heren- en Damesafd. Jan van der Wijk 06-15510975
Jeugdafdeling Maarten Geluk 06-41069115
Website: vvharen.nl Henk Groesz 050-5344278
Clubhuiscommissie
Voorzitter/inkoop George Moen 050-5341977 georgevvharen@hotmail.com
Reguliere bardiensten George Moen 050-5341977
Onderhoud Jan Ide Veenstra 050-5348752
Grieto Visscher 050-5348269
Commissie Sport medische Zaken
Voorzitter Theo Kok 050-5259812
Leden Galina Yakovleva galinayakovleva@hotmail.com
Consul Jan Spoelstra 050-5349054
Herenafdeling:
Bestuur
Voorzitter Patrick Dijkstra 06-17476914 boelemaheerd89@home.nl
Leiders
H1 Jan van der Wijk 06-15510975 jvdwijk@hotmail.com
H2 Erik Luppes eluppes@home.nl
Louis Horneman 050-5271123 louis.horneman@home.nl
H3 Geert Jan Staats 06-11646010 geertjanvvharen@hotmail.com
H4 Marco van Ewijk 050-5344468 m.v.ewijk@home.nl
H6 Richard van Dalen 050-5345645
Trainers
A-selectie Emiel Bekker e.bekker@home.nl
B-selectie Erik Luppes eluppes@home.nl
Damesafdeling:
Vertegenwoordiging
Bestuur Gerrit Horst horst_gerrit@hotmail.com
Patrick Dijkstra 06-17476914 boelemaheerd89@home.nl
Jeugdafdeling:
Bestuur
Voorzitter & PR Richard Spitzers 06-11005383 jvzvvharen@hotmail.nl
Wedstrijdsecretaris Maarten Geluk 06-41069115 maarten@mgeluk.nl
Voetbaltechnische zaken Jan Ide Veenstra 050-5348752 janideveenstra@home.nl
Technisch Coördinator E en F Michel Koes 06-54328492 michel.koes@home.nl
Coördinator C en D Vacant
Stage begeleiding Albert Schuringa 06-27422196 ah.schuringa@planet.nl
Materialen jeugd Klaas Werkman 050-5348456 klaaswerkman@hotmail.com
Activiteiten Rob Meijboom 06-23447019 rob.meijboom@ziggo.nl
Hans Lubbers 06-51435616 h.j.lubbers@gmail.com
Henk Slagter 050-5345276 henkslagter@home.nl
Consul Jan Spoelstra 050-5349054 spoelstra49@home.nl
Lid Jettie de Weerdt 050-4061870 erikenjettie@planet.nl
Leiders
A1 Marco van Ewijk 06-25273954 m.v.ewijk@home.nl
C1 Arie Huizing 050-5343997 h.jhuizing@live.nl
D1 Johan in ’t Holt 050-5344798 intholt@hetnet.nl
Henk Groesz 06-53889874 henkgroesz@home.nl
D2 Jan Hoogesteger 06-43021295 jan@walterhoogestegerschilders.nl
Korenbrander 06-53223627 t.r.korenbrander@online.nl
Yvonne Wolff 050-5340760 yvonne-wolff@live.nl
E1 Eddy Simmeren 050-5277530 e.simmeren@kpnplanet.nl
E2 Johan Dijk 06-53312210 johan@dijkszicht.nl
E3 Eric Boer 06-51933801 ericboer1@home.nl
Erik Beens 050-5891947 gertie1@hetnet.nl
F1 Richard Spitzers 06-11005383 richspitz@hotmail.com
Stephan Folkers 06-21617551 waterhuizen16@hotmail.com
F2 Mark van Dam 06-45716218 markvandam@telfort.nl
F3 Arnold Dunning arnolddunning@hetnet.nl
Trainers
A1 Angelo Spoor 06-52076186 tjcvvharen@gmail.com
C1 Eric Plenter 06-46296461 ericplenter@live.nl
D1 Geert Kwant 050-5346331 geert.kwant@hotmail.com
Ab Tuinman 050-5349960 attuinman@hotmail.com
D2 Stephan Kamminga 06-33814962 stephan.kamminga@hotmail.com
Patrick Sikkema 06-57888448 patricksikkema@hotmail.com
E1 Jan Jacob Helder 050-5343006 jjhelder@hotmail.com
E2 Ab Tuinman 050-5349960 attuinman@hotmail.com
E3 Emiel Jansen 050-5344064 emielfcg@scarlet.nl
F1 Mark Mertens 050-5321935 jjmertens@scarlet.nl
Duko Kiekebos 050-5347937 voetbalduko@home.nl
F2 Emiel Jansen 050-5344064 emielfcg@scarlet.nl
F3 Menso Rappoldt 050-5370392 mrappoldt@zernike.nl
Rick Lubbers h.c.lubbers@gmail.com
Mini’s
Jasmijn Dennink 06-28482345 jasmijndennink@hotmail.com
Keepers
Louis Horneman 050-5271123 louis.horneman@home.nl
Sportpark De Koepel;
Clubgebouw VV Haren 050-5348514 Scharlakenlaan 26, 9751 HD Haren
[/bs-text]
[bs-text title=”Jeugdcommissie” icon=”” title_link=”” heading_color=”” heading_style=”default” bs-show-desktop=”1″ bs-show-tablet=”1″ bs-show-phone=”1″ bs-text-color-scheme=”” custom-css-class=”” custom-id=”” css=””]De jeugdcommissie vv Haren is het best te bereiken via mailadres:

jeugdcommissie.vvharen@hotmail.com

Overige contactgegevens voor specifieke vragen aan jeugdcommissieleden

Voorzitter Richard Spitzers 06-11005383 jvzvvharen@hotmail.nl
Wedstrijdsecretaris Mark van Dam 06-45716218 markvandam@ziggo.nl
Trainersbegeleiding Hilko Scholtens hilkoscholtens@outlook.com
Activiteiten en Alg. zaken Eric Plenter  06-46296461  ericplenter@live.nl
Activiteiten en Alg. zaken Eric Boer 06-51933801 ericboer1@hotmail.com
Pr (website/facebook) Tjarda ten Have  06-28274868 ttenhave75@gmail.com
Planning Kantine
Stage begeleiding Richard Spitzers 06-11005383 jvzvvharen@hotmail.nl
Toernooien Rob Meijboom 06-23447019 rob.meijboom@ziggo.nl
Voetbaltechnische zaken
[/bs-text]
[bs-text title=”Leiders en Trainers” icon=”” title_link=”” heading_color=”” heading_style=”default” bs-show-desktop=”1″ bs-show-tablet=”1″ bs-show-phone=”1″ bs-text-color-scheme=”” custom-css-class=”” custom-id=”” css=””]
Trainer vv Haren 1 Cor Meijer 06-55261232 cm74@outlook.com
Leider vv Haren 1 Rene de Jager 06-51106249 rjdejager@home.nl
Trainer vv Haren 2 Angelo Spoor 06-52076186 hvok@hotmail.com
Leider vv Haren 2 Sander Elzenga 06-50203696
Leider vv Haren 3 Marco van Ewijk 06-25273954 m.v.ewijk@home.nl
Leider vv Haren 4 Geert Venema geertvenema@home.nl
Trainersbegeleiding Hilko Scholtens hilkoscholtens@outlook.com
 
Keeperstrainer Jeugd/Senioren Paul Bolwijn 06-54916260 fanfinance@gmail.com
JO19-1 (A1) Trainer Harry Boddema 06-48414258 hens@netvisit.nl
JO19-1 (A1) Leider ??
JO17-1 (B1) Trainer Richard Spitzers  0611005383  jvzvvharen@hotmail.nl
 JO17-1 (B1) Leider Dirk Apoll  dirkapoll@home.nl
 JO15-1 (C1) Trainer  Guido Bloemsma  0612236757 guidobloemsma99@gmail.com
JO15-1 (C1) Leider  Erik Luppes  0614704812  eluppes@keulen.com
 Johan Smith  0638892572
 Anita Luppes  0615947079  luppesanita@gmail.com
 JO13-1 (D1) Trainer  Erik Plenter  06-46296461  ericplenter@live.nl
 JO13-1 (D1) Leider Mark van Dam  06-45716218  markvandam@ziggo.nl
 JO13-2 (D2) Trainer Namdo Reiling   06-86650865
 JO13-2 (D2) Leider  Jelte Bruiniers  06-15014221  jelte.bruiniers@home.nl
 Mark Zwanepol  06-21120719  markenria@kpnplanet.nl
 JO11-1 (E1) Trainers  Guido Bloemsma  0612236757  guidobloemsma99@gmail.com
 JO11-1 (E1) Leider  Bert Hoogsteen  06-48518058  hoogsteen_simon@hotmail.com
 JO7-1 (F1)trainer  Richard Spitzers   06-11005383 jvzvvharen@hotmail.nl
 JO7-1 (F1) Leider  
 Kabouters Trainers Robert Rosema  robertrosema@hotmail.com
 Geon Knol
 Kabouters Leider Martin Berends  06-52360042 martinberendsenfr@hotmail.com
 Geert Jan Staats  06-11646010 gj.staats@live.nl
[/bs-text]