Home / Contact / Jeugdcommissie
Oranje is ING, Oranje is liefde voor voetbal!

Jeugdcommissie


De jeugdcommissie vv Haren is het best te bereiken via mailadres:

jeugdcommissie.vvharen@hotmail.com

Overige contactgegevens voor specifieke vragen aan jeugdcommissieleden

Voorzitter & PR Richard Spitzers 06-11005383 jvzvvharen@hotmail.nl
Wedstrijdsecretaris Mark van Dam 06-45716218 markvandam@ziggo.nl
Trainersbegeleiding Hilko Scholtens hilkoscholtens@outlook.com
Coördinator E/F Duko Kiekebos dkiekebos@hotmail.com
Activiteiten Eric Boer 06-51933801 ericboer1@hotmail.com
Pr (website/facebook) Mireille Groenhof 06-45717039 mireillegroenhof@gmail.com
Barrooster zaterdag Isabelle Marrink info@imagrokleuradvies.nl
Stage begeleiding Richard Spitzers 06-11005383 jvzvvharen@hotmail.nl
Toernooien Rob Meijboom 06-23447019 rob.meijboom@ziggo.nl
Voetbaltechnische zaken Bert Biemolt bbiemolt@home.nl