Geef je nu op voor de reanimatiecursus / AED training op maandag 19 maart 2018

738

De reanimatiecursus / AED training is verplaatst naar maandag 19 maart.

Bij nood zijn de eerste 6 minuten van levensbelang!!Wij hechten er als vv Haren veel waarde aan om onze leden, vrijwilligers en trainers te leren dat zij dan snel en goed kunnen handelen. Daarom bieden wij zoals ieder jaar weer een gratis cursus reanimatie / AED aan voor onze leden, vrijwilligers en trainers.

Het bedienen van een AED is relatief eenvoudig te leren. Uitleg over het gebruik van een AED is een vast onderdeel van een reanimatiecursus. Tijdens deze cursus leer je in een paar uur hoe je moet handelen bij een circulatiestilstand. Je krijgt praktische oefeningen om de reanimatiestappen onder de knie te krijgen. Dit gebeurt met een oefenpop en een AED-trainer.

De cursus is op maandag 19 maart 2018, aanvang 19.30 uur in ons clubhuis.

Opgeven kan voor 16 maart via pascal@vvharen.nl

Reageren is niet mogelijk

Voor de website van vv Haren maken wij gebruikt van functionele en anonieme Analytics cookies. Wij zullen nooit cookies plaatsen voor het gebruik van marketingdoeleinden. Accepteren Meer informatie