Home / Breaking News / Pupil van de week kan niet voorkomen dat VV Haren 1 verliest van Haulerwijk

Pupil van de week kan niet voorkomen dat VV Haren 1 verliest van Haulerwijk


Pupil van de week, Liban Mahamad (JO7-1) mocht samen met de selectie de warming up doen en vervolgens de aftrap. Hij wist de spelers van Haulerwijk te verrassen en schoot, door de benen van de keeper heen, de bal in het doel. Het goede voorbeeld dat hij hiermee gaf, resulteerde helaas niet in het gewenste resultaat. De thuiswedstrijd van VV Haren 1 werd, onder zijn toeziend oog, verloren en Haulerwijk keerde huiswaarts met een overwinning van maar liefst 0-4.


Bekijk ook

Algemene kennisquiz bij vv Haren op vrijdag 16 februari 2018

Wie heeft de meeste kennis? vv Haren organiseert op vrijdag 16 februari 2018 aanvang 20.00 …