Home / Breaking News / Pupil van de week kan niet voorkomen dat VV Haren 1 verliest van Haulerwijk

Pupil van de week kan niet voorkomen dat VV Haren 1 verliest van Haulerwijk


Pupil van de week, Liban Mahamad (JO7-1) mocht samen met de selectie de warming up doen en vervolgens de aftrap. Hij wist de spelers van Haulerwijk te verrassen en schoot, door de benen van de keeper heen, de bal in het doel. Het goede voorbeeld dat hij hiermee gaf, resulteerde helaas niet in het gewenste resultaat. De thuiswedstrijd van VV Haren 1 werd, onder zijn toeziend oog, verloren en Haulerwijk keerde huiswaarts met een overwinning van maar liefst 0-4.


Bekijk ook

Programma toernooi JO11 vv Haren – Zaterdag 16 juni 2018

Op zaterdag 16 juni zal sportpark “De Koepel” het decor zijn van het “vv Haren  JO11 …