Restaurant Italiano Contini nieuwe shirtsponsor van vv Haren JO15

0 385

René Contini, eigenaar van Restaurant Italiano Contini aan de Verlengde Hereweg 24 in Groningen en oud-speler van vv Haren heeft onze JO15 in nieuwe shirts gestoken. Waarvoor wij hem namens vv Haren heel erg dankbaar zijn!

Op 1 december speelde vv Haren JO15 voor het eerst in de nieuwe shirts van Restaurant Italiano Contini. In de rust stonden onze jongens met 2-4 achter tegen vv Gomos, maar met een geweldige 2e helft knokten onze jongens zich terug tot een 4-4 gelijkspel.

www.contini.nl

Laat een antwoord achter

Your email address will not be published.

Voor de website van vv Haren maken wij gebruikt van functionele en anonieme Analytics cookies. Wij zullen nooit cookies plaatsen voor het gebruik van marketingdoeleinden. Accepteren Meer informatie