TLC en FVV spelen beslissingswedstrijd bij vv Haren

0 192

TLC en FVV spelen zondag 9 juni bij vv Haren op Sportpark de Koepel een beslissingswedstrijd. Beide teams willen promoveren naar de 3e klasse. In de competitie speelden beide teams ook al tegen elkaar. Onlangs won FVV met 2-0 en de andere wedstrijd eindigde in een 2-2 gelijkspel. Ondanks dat TLC geen van beide eerdere wedstrijden heeft gewonnen, eindigden zij wel 4 punten boven FVV.

Alle ingrediënten zijn aanwezig voor een spannende wedstrijd!
De wedstrijd begint zondag om 14.00 uur. 

Laat een antwoord achter

Your email address will not be published.

Voor de website van vv Haren maken wij gebruikt van functionele en anonieme Analytics cookies. Wij zullen nooit cookies plaatsen voor het gebruik van marketingdoeleinden. Accepteren Meer informatie