Wedstrijdverslag VV Haren JO10-1 – FC Zuidlaren JO10-4

Een gelijke strijd en een verdiend gelijkspe;

0 122

Afgelopen zaterdag stond ook het team van JO10 weer klaar voor een nieuwe wedstrijd, ditmaal tegen FC Zuidlaren. Om 10.30 uur begon de wedstrijd en vanaf het begin was het duidelijk dat de teams aan elkaar gewaagd waren. Er werd lekker gevoetbald en zowel VV Haren als FC Zuidlaren hebben in de wedstrijd een voorsprong moeten verdedigen. Uiteindelijk lukte dit geen van beide partijen en stond er een verdiend gelijkspel van 4-4 op het bord.

Laat een antwoord achter

Your email address will not be published.

Voor de website van vv Haren maken wij gebruikt van functionele en anonieme Analytics cookies. Wij zullen nooit cookies plaatsen voor het gebruik van marketingdoeleinden. Accepteren Meer informatie